STILOGRAF STABILO BECRAZY UNI COLORS

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST5040/1-1-41

Përshkrimi

Gama e stilolapsave beYou me dy linjat beCrazy dhe beFab ofron një shumëllojshmëri 17 modelesh moderne, nga të zhurmshme dhe të çmendura deri te të buta dhe elegante. Modelet beCrazy me bosht të hollë dhe motive shumëngjyrëshe, të gjalla dhe të çmendura do të kënaqin fëmijët dhe të rriturit. Linja beFab me një bosht klasik të trashë shton thekse të larmishme delikate me elementë dhe struktura grafike. Fjalët bëhen vepra të vogla arti dhe çdo shkronjë një tërheqëse unike.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase