STILOGRAF STABILO BECRAZY UNI COLORS

990 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST5040/1-1-41

Description

Gama e stilolapsave beYou me dy linjat beCrazy dhe beFab ofron një shumëllojshmëri 17 modelesh moderne, nga të zhurmshme dhe të çmendura deri te të buta dhe elegante. Modelet beCrazy me bosht të hollë dhe motive shumëngjyrëshe, të gjalla dhe të çmendura do të kënaqin fëmijët dhe të rriturit. Linja beFab me një bosht klasik të trashë shton thekse të larmishme delikate me elementë dhe struktura grafike. Fjalët bëhen vepra të vogla arti dhe çdo shkronjë një tërheqëse unike.

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase