SET STILOGRAF STABILO ME 12 COPE FLOW ACTIVE

1.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST5073/7-41

Përshkrimi

Kjo gamë stilolapsash ecën me ritmin e kohës dhe vlerësohet me cilësinë e provuar STABILO
Një instrument shkrimi popullor për të rinj dhe të moshuar që i jep një shënim individual shkrimit të dorës dhe një prekje më personale teksteve.
Kohët e njollave të bezdisshme të bojës kanë ikur: Vetëm rezultatet e bukura të shkrimit derdhen në letër, falë mbrojtjes maksimale nga rrjedhjet.
Një aksesor i bukur në dizajnin e veçantë STABILO
Zgjidhni nga shumë stile të modës - stilolapsi i duhur për të gjithë.
Përshtatje super ergonomike në dorë.
Thithja prej çeliku inox me cilësi të lartë me një majë iridiumi siguron rezultate të shkëlqyera shkrimi, ndërsa maja mesatare 0,5 mm i sjell shënimet saktësisht deri në pikën.
Mund të rimbushet me çdo kuti boje standarde, duke e bërë atë jashtëzakonisht të përshtatshëm.
Stilolapsi i ri vjen me një fishek standard blu mbretëror, kështu që mund të filloni të shkruani menjëherë

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase