SET STILOGRAF STABILO ME 12 COPE FLOW ACTIVE

1.990 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 1990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST5073/7-41

Description

Kjo gamë stilolapsash ecën me ritmin e kohës dhe vlerësohet me cilësinë e provuar STABILO
Një instrument shkrimi popullor për të rinj dhe të moshuar që i jep një shënim individual shkrimit të dorës dhe një prekje më personale teksteve.
Kohët e njollave të bezdisshme të bojës kanë ikur: Vetëm rezultatet e bukura të shkrimit derdhen në letër, falë mbrojtjes maksimale nga rrjedhjet.
Një aksesor i bukur në dizajnin e veçantë STABILO
Zgjidhni nga shumë stile të modës - stilolapsi i duhur për të gjithë.
Përshtatje super ergonomike në dorë.
Thithja prej çeliku inox me cilësi të lartë me një majë iridiumi siguron rezultate të shkëlqyera shkrimi, ndërsa maja mesatare 0,5 mm i sjell shënimet saktësisht deri në pikën.
Mund të rimbushet me çdo kuti boje standarde, duke e bërë atë jashtëzakonisht të përshtatshëm.
Stilolapsi i ri vjen me një fishek standard blu mbretëror, kështu që mund të filloni të shkruani menjëherë

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase