Portamin STABILO 2.0mm 2B

200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 200 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST9883/10-2B

Përshkrimi

Portamine STABILO 2.0 mm 2B
Portamina Stabilo eshte ndertuar posaçërisht për pune qe kerkojne shkrime te sakta dhe precize!
Trup ne formë trekëndëshi ergonomik me një rrokullisje të papërshkueshme prej gome për shkrim të lirë dhe duar te mbrojtura nga lodhja gjate shkrimit.
 ​Diametri i fortë i minave te plumbit prej 2,0 mm minimizon thyerjen e saj.
Vendosen mina 2mm.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase