Portamin STABILO 2.0mm 2B

200 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 200 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST9883/10-2B

Description

Portamine STABILO 2.0 mm 2B
Portamina Stabilo eshte ndertuar posaçërisht për pune qe kerkojne shkrime te sakta dhe precize!
Trup ne formë trekëndëshi ergonomik me një rrokullisje të papërshkueshme prej gome për shkrim të lirë dhe duar te mbrojtura nga lodhja gjate shkrimit.
 ​Diametri i fortë i minave te plumbit prej 2,0 mm minimizon thyerjen e saj.
Vendosen mina 2mm.

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase