Evidenciator STABILO swing cool

100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST275/24

Përshkrimi

STABILO swing cool
STABILO swing cool sherben per te krijuar linja perfekte nenvizuese ose venie ne pah te rreshtave qe do te lexoni.

Highlighter i linjes swing cool vjen ne nje larmishmeri ngjyrash.

Forma e trupit e holle e ben te lehte per ta mbajtur me vete kudo.

Teknologjia Anti-Dry-STABILO parandalon tharjen e bojes brenda ne produkt edhe nese e le kapakun hapur per nje kohe te gjate dhe lejon te beni nje pune te koncentruar dhe te lumtur.

Maja e pjerret terheq linja te gjera, thekson dhe nenvizon pjese te rendesishme te dokumenteve tuaja dhe ka gjeresi prej 1mm dhe 4mm.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase