Evidenciator STABILO swing cool

100 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 100 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi: ST275/24

Description

STABILO swing cool
STABILO swing cool sherben per te krijuar linja perfekte nenvizuese ose venie ne pah te rreshtave qe do te lexoni.

Highlighter i linjes swing cool vjen ne nje larmishmeri ngjyrash.

Forma e trupit e holle e ben te lehte per ta mbajtur me vete kudo.

Teknologjia Anti-Dry-STABILO parandalon tharjen e bojes brenda ne produkt edhe nese e le kapakun hapur per nje kohe te gjate dhe lejon te beni nje pune te koncentruar dhe te lumtur.

Maja e pjerret terheq linja te gjera, thekson dhe nenvizon pjese te rendesishme te dokumenteve tuaja dhe ka gjeresi prej 1mm dhe 4mm.

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase