EVIDENCIATOR STABILO BOSS ORIGINAL

120 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 120 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST70/24

Përshkrimi

Një dizajn klasik i pakrahasueshëm - që nga viti 1971
Teknologjia STABILO Anti-Dry-Out: 4 orë mbrojtje nga tharja për punë të koncentruar
I vetmi theksues i disponueshëm në 9 ngjyra tërheqëse fluoreshente
2 gjerësi rreshtash 2 + 5 mm - ideale për të theksuar tekste të madhësive të ndryshme, si dhe për të vizatuar linja me trashësi të ndryshme
Rimbushëse
Bojë me bazë uji
Me kosto të ulët dhe të lehtë për t'u rimbushur
Cilësia e fortë e ndërtimit do të thotë se maja do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase