EVIDENCIATOR STABILO BOSS ORIGINAL

120 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 120 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST70/24

Description

Një dizajn klasik i pakrahasueshëm - që nga viti 1971
Teknologjia STABILO Anti-Dry-Out: 4 orë mbrojtje nga tharja për punë të koncentruar
I vetmi theksues i disponueshëm në 9 ngjyra tërheqëse fluoreshente
2 gjerësi rreshtash 2 + 5 mm - ideale për të theksuar tekste të madhësive të ndryshme, si dhe për të vizatuar linja me trashësi të ndryshme
Rimbushëse
Bojë me bazë uji
Me kosto të ulët dhe të lehtë për t'u rimbushur
Cilësia e fortë e ndërtimit do të thotë se maja do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase