Ore Smartwatch Y5

1.990 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 1990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi: 7112

Description

 • I papërshkueshëm nga uji: IP67
 • Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
 • Koha e karikimit : 2 orë.
 • Metoda e karikimit : USB.
 • Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
 • Kompatibel per Android dhe IOS.
 • Pajtueshmëria: Android iOS – Apple.
 • Gjuha: Anglisht.
 • Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
 • Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
 • Llojet e gjuheve : Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, rusisht, etj.
 • Eshte ne gjendje me 3 ngjyra te ndryshme: e zeze, e kuqe dhe blu.
 • Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Features

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
 • Similar Products
 • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase