Stilolaps+mbajtese cel zi/gri

70 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 70 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:0897

Përshkrimi

Stilolaps me pjesen e gomes ne fund e cila mund te perdoret per te dhene komanda mbi ekranin e telefonave smart.
Pjesa e theksuar ne fund ofron mundesine per ta perdorur dhe si mbajtese celulari.
I disponueshem ne ngjyrat gri dhe e zeze!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase