Stilolaps STABILO Sensor blu

150 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 150 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST189/41

Përshkrimi

Stilolaps Stabilo me pjese gome ne pjesen ku mbahet stilolapsi gjate shkrimit per te shmangur rreshqitjet dhe  për shkrim të butë dhe të rehatshëm.

Gjerësia e vijës 0.3mm.

Ngjyra - Blu.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase