STILOLAPS STABILO PEN 68 10 COPE (PAKO)

750 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 750 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST6810/PL

Përshkrimi

Stilolaps premium intensiv me ngjyra për linja të forta dhe zona të mëdha.
Shkëlqim dhe shkëlqim i lartë.
Majë M e fortë (gjerësia e linjës përafërsisht 1 mm) për aplikim të barabartë të bojës.
Bojë pa erë, me bazë uji.
Koha e mbylljes deri në 24 orë.
E disponueshme në 49 ngjyra, 6 ngjyra fluoreshente dhe gamë të ndryshme.
Stilolapsi ofron një majë të fortë M (gjerësia e linjës përafërsisht 1 mm) për aplikim të barabartë të bojës që mund të përdoret në mënyrë perfekte për linja të theksuara dhe zona të mëdha. Ju gjithashtu mund të krijoni kryevepra të akuarelit duke përzier ngjyrat duke përdorur një furçë bojë dhe pak ujë.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase