STILOLAPS STABILO BLACK + FINE BLACK

180 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 180 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST1016/46

Përshkrimi

Rollerball i zgjuar dhe elegant në të zezë me stampa argjendi.
Rehati e përmirësuar e shkrimit falë sipërfaqes së butë në të gjithë boshtin.
Cilësi gjermane nga materiali që nuk rrëshqet nga industria e makinave.
Sistem boje falas për shkrim të lehtë pa gërvishtje.
E disponueshme në ngjyrë të zezë, blu, të kuqe, jeshile, jargavan dhe bruz.
Majë e imët për saktësi të tilla si linjat ose vizatimet e diagrameve. Majë mesatare për shkrim të qetë dhe të shpejtë.
Dizajn kundër rrokullisjes.
Kapëse metalike për lëvizshmëri të përmirësuar.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase