Stabilo Exam Grade

100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST588/2-50

Përshkrimi

Stilolaps Stabilo Exam Grade!

Ideale per provime por jo vetem!

Gel Pen!

Trashesia e majes: 0.4 mm!

E vecanta e ketij stilolapsi eshte matesi i bojes qe ju tregon gjate gjithe kohes edhe sa boje keni dhe deri ne sa faqe mund te arrini te shkruani me bojen qe ju ka mbetur!

Evitoni situatat e sikletshme kur ne mes te provimit mund t'ju harxhohet boja!

Rrjedhshmeri ne te shkruar!

Ergonomike qe ju jep komoditet gjate perdorimit!

Cilesi gjermane!

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase