LAPSA ME NGJYRA STABILO COLOR WITHOUT FLUO 12 COPE

330 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 330 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST1912/77-11

Përshkrimi

Forma trekëndore ergonomike e STABILO Trio A-Z minimizon efektet e tendosjes së dorës, duke mundësuar një mbajtje të saktë dhe të relaksuar të bojrave me majë fibre.
I rehatshem dhe i lëmuar, ky stilolaps është ideal për shkrim dhe ngjyrosje, dhe boja e saj është e lashme nga lekura dhe rrobat.
STABILO Trio është një familje gjithëpërfshirëse me tre paketime të ndryshme të produkteve me zonat ergonomike të tyre për artistë të vegjël dhe për të gjithë ata që duan të krijojnë fotografi të mrekullueshme mebojera te pigmentuara në shkollë ose në shtëpi me miqtë.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase