Lapsa druri 3 ne 1 Stabilo

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST8806

Përshkrimi

Lapsa druri 3 ne 1!
Marka: Stabilo!
Paketimi permban 6 ngjyra!
Laps prej druri me maje te pathyeshme, i trashë me plumb XXL, ideal për dorën e fëmijëve të vegjël!
I gjeni 3 ne 1: Laps për t'u ngjyrosur, ngjyra dhjami dhe bojëra uji të gjitha në një paketim!
I tretshem ne uje!
Ngjyra potente!
Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase