Laps STABILO Easy graph R

140 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 140 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST322/02-HB

Përshkrimi

Laps easy graph R!

HB!

Trashesia e majes! 3.15 mm!

I perbere nga material druri i cilesise se larte!

Forma e trupit: Trekendesh me disa pllakeza te vogla druri qe bejne qe dora mos te rreshkase dhe te qendroje statike ( gje qe ben te mundur komoditetin gjate perdorimit)!

Ju mund ta personalizoni lapsin duke shkruar emrin tuaj ne hapesiren NAME!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase