Bojra druri STABILO Green cloros 24 cop

550 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 550 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST6019/2-24

Përshkrimi

ERGONOMIC STABILO GREEN lapsa druri me ngjyra- janë lapsa gjashtëkëndore te cilet janë perfekte për fëmijët në çdo kohë dhe kudo.
CILESI E LARTE Prodhuar nga 100% dru dhe me veshje mat ,e kontrolluar nga rregjistruar FSC .
SHKRIM PRECIZ- Këto janë lapsa me ngjyra të kualitetit të lartë që kanë maje në diametër 3mm
PROJEKTIMI UNIK I STABILO GREEN- lapsa me ngjyra kanë dizajn të veçantë për duart e vogla të fëmijëve pa ndjenjën e sikletit.
Lapsat e mrekullueshem jane me ngjyra të forta të shkëlqyera në paketime prej 12, 18 dhe 24 cope.
Lapsat mprehen lehtesisht!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase