Vaskete Vertikale SPREE

300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 300 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: SP3335, SP3336

Përshkrimi

Vaskete Vertikale SPREE.

E bere me plastike cilesore dhe elastike.

E pershteshme per te organizuar zyren tuaj ne menyren me te mire.

100% plastike e riciklueshme.

Mund te shkruani edhe emrin ne letren adezive te ngjitur perpara.

E disponueshme ne ngjyre te zeze dhe blu e erret!

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase