Mbajtese skoci SPREE

390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 390 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 83630, 83631, 83632, 83633, 83634

Përshkrimi

Mbajtese skoci Spree.

E gjeni ne madhesi te pershtatshme per skoc deri ne 19mm te gjere dhe deri ne 20m te gjate ose 33m te gjate.

Model mjaft i pershtatshme per perdorim zyre.

Mund ta mbani ne tavolinen tuaj te zyres.

I dizenjuar ne nje model mjaft interesant, i cili peshon dhe mund te prese skocin lehtesisht me ane te metalit preres me dhembeza.

E gjeni ne ngjyrat: blu, zeze, jeshile, portokalli dhe te kuqe.

 

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase