Mbajtese natribani me doreze SPREE

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 83678

Përshkrimi

Mbajtese natribani me doreze SPREE.

Mbajtesi eshte me nje dizanj modern ne ngjyre te kuqe dhe te zeze.

Mje nje prerese metalike te fshehur e cila do te prese lehtesisht shirit e skocit/ natribanit.

Me nje doreze gome ergonomike, lehtesisht e perdorshme.

E pershtatshme per natriban me gjeresi 50mm dhe gjatesi 100m.

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase