Mbajtese letrash rrjete kub SPREE

250 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 250 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 84010

Përshkrimi

Mbajtese letrash rrjete kub SPREE.

Me permasa 9x9x9 cm e zeze.

E bere nga rrjeta metalike.

Cilesi e larte.

E pershtatshem per kub postitesh/ letrash me permasa 90x90 mm dhe per lartësi 85 mm.

 

 

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase