Mbajtese kancelarie rrjete

490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 490 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 84085

Përshkrimi

Mbajtese kancelarie rrjete.

Me nje material te rrjetes metalike te forte dhe cilesore.

E ndare ne 3 pjese per te organizuar sa me shume zyren tuaj.

E gjeni ne ngjyre te zeze dhe gri.

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase