Mbajtese kancelarie rrjete SPREE

450 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 450 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 84060, 84065

Përshkrimi

Mbajtese kancelarie rrjete SPREE 84060, 84065

E bere ne rrjete metalike me cilesi te larte.

Me  nje dizajn mjaft interesant per te organizuar sa me shume dhe per t'u dukur sa me bukur zyra juaj.

E ndare me nje pjese vetem per te vendosur letra, nje pjese per stilolapsa dhe lapsa dhe nje ndarje tj ku mund te vendosni kapese aktesh ose kapese me veshe.

e gjeni ne ngjyren e zeze dhe gri.

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase