Makine kapese Spree Metal

300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 300 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: SP82425, SP82426, SP82427

Përshkrimi

Kapese metali 24/6 Spree.

E disponueshme ne ngjyre te zeze, bojeqielli dhe blu e erret.

Mund te kape deri ne 20 flete.

E pershtatshem per perdorim zyre dhe ju ndihmon te kryeni lehtesisht punen tuaj.

 

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase