Makine kapese Spree 23/8

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 81220

Përshkrimi

Makine kapese Spree 23/8.

E gjeni ne ngjyre te zeze.

Me nje material mjaft cilesor i punuar me metal dhe plastike bashke.

Dizajni mjaft interesant e ben kete makine kapese me te pelqyeshme dhe mjaft te lehte ne perdorim.

Sugjerohet qe te perdoret edhe me elemete te tjeri si tapiceri, ne peme etj...

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase