Makine kapese Spree 23/6 - 23/13

3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 3500 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: SP81205

Përshkrimi

Makine kapese Spree 23/6 - 23/13!

Makine kapese profesionale!

E pershtatshme per te kapur deri ne 200 flete!

Mund te organizoni punen tuaj dhe te kapni sa me shume flete!

E disponueshme ne ngjyre te zeze!

Cilesi e larte!

 

Specifika

Brand
Zbavitje
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase