Bllok skicimi 210x150mm 190 gr 25 faqe Spree

350 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 350 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: SP41990

Përshkrimi

Bllok skicimi i markes Spree!

Permasat: 210x150 mm!

Trashesia e letres: 190 gr!

Blloku perbehet nga 25 faqe!

E pershtatshme per skicime dhe piktura profesionale!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase