Vaskete 3 kate rrjete

900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 900 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:Imp2457

Përshkrimi

Mbajtese e trefishtë metali, me pjesë të shkurtra dhe kompakte, është mjaft e fortë për dosjen e zyrës dhe do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe të përmirësoni efikasitetin e punës.

Karakteristikat:

Materiali metalik me konstruksion kompakt, i ngurtë dhe i qëndrueshëm për artikujt e rëndë.

Dizajni i rrjetës me pamje elegante .

Sipërfaqja eshte e lyer me llak për mbrojtje nga ndryshku.

Dizajn Triple-tier, me hapësirë ​​të mjaftueshme për të klasifikuar skedarin dhe dosjet tuaja.

Specifikimet:

Materiali: Metal

Ngjyra: E zezë

Madhësia e artikullit: 35 * 29.5 * 27.5cm / 13.8 * 11.4 * 10.6in

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase