Mbajtese plastike arush G-818

500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 500 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:2488

Përshkrimi

Mbajtese kancelarie plastike me forme arushi me 4 ndarje dhe nje xhep te vogel per te vendos telat e steplerit, gomen, natribanin.

I disponueshem disa ngjyra te ndryshme, per tju pershtatur shijeve tuaja sa me shume.

Mund te jete nje dhurate shume e kendshme , per femije ose te rritur !

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase