Mbajtese kancelarie druri

750 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 750 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 6965

Përshkrimi

Mbajtese kancelarie druri!

Me ndarje (organizon dhe sistemon me se miri mjetet e tavolines tuaj te punes)!

E pershtatshme per perdorim zyre!

I perbere nga dru i cilesise se larte!

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase