PLASTELINE NORIS CLUB 4X130 GR STAEDLER

850 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 850 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 1188

Përshkrimi

Plasteline e cile eshte mjaft e bute, e paster dhe mund te marre formen qe deshironi lehtesisht.
Beni format tuaja te preferuara me kete set i cili ka ngjyra mjaft te forta dhe lejtesisht te dallueshme.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase