Plasteline me kuti Art Craft

790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: TR9450

Përshkrimi

Plasteline me kuti Art Craft!

Paketimi perfshin 4 plastelina me ngjyra te ndryshme dhe te gjitha mjetet qe shikoni ne paketim!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase