Plasteline Ice Cream set 9104

590 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 590 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: IMP0006

Përshkrimi

Seti me plasteline ne forme akullore i pershtatshem per femije te moshave te ndryshme. Seti perbehet nga format per akullore dhe me gota per te vendosur me pas akulloren plastelinë. Plastelina eshte me ngjyra te ndryshme qe i ben femijet te kene me shume interes, te zbaviten me shume te njohin ngjyrat.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase