Bllok Alicante B5 Promobox

860 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 860 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: PRB3446010

Përshkrimi

Bllok Alicante!

Marka: Promobox!

Formati: B5!

Me kapak lekure!

Me llastik!

Blloku ka pjesen per t’u vendosur stilolapsi dhe ne pjesen e prapme ndodhet nje xhep letre per te vendosur shenime!

Ide idelale per dhurate!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase