Puzzle numrat KS me 45 pjese

1.090 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1090 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: TR9491

Përshkrimi

Puzzle me 45 pjese!

E rekomandueshme per femije te parashkollorit mbi moshen 3 vjec!

Loje edukative dhe impenjative!

Ndihmon femijet tuaj te mesoje numrat, ngjyrat, mbledhjet dhe objekte te ndryshme!

Cilesi e larte!

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase