'BARBIE GIRL POWER GLITTER PUZZLE ' LISCIANI

890 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 890 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: Lis81172

Përshkrimi

Një enigmë super e ndritshme me 60 pjesë
Me gurë të çmuar ngjitës - Me të vërtetë shkëlqen
Aftësi të shkëlqyera manuale dhe koordinim sy-dorë - Kreativiteti dhe imagjinata - Kurioziteti dhe aftësitë e vëzhgimit - Dekodimi i imazhit
Bërë nga materiale me cilësi të lartë.
lisciani është një kompani arsimore mbarëbotërore që ka projektuar dhe prodhuar pajisje lojrash - të cilat përmirësojnë jetën e fëmijëve - për më shumë se 30 vjet.

Specifika

Brand
Lisciani
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase