Barbie Zbulo Ngjyren

6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 6000 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Zbuloni kukullën tuaj barbie dhe një mik qenush dhe 10 aksesorë shumëngjyrësh për flokët që mund t'i ndërroni dhe t'i kombinoni mes kukullës dhe qenushit

Për të filluar transformimin, mbushni tubin me ujë të nxehtë, futeni kukullën brenda dhe rrotullojeni: uji ndryshon ngjyrën si me magji! Çdo kukull ka një kombinim të ndryshëm të ngjyrës së syve, çehrës, këmbëve me shkëlqim, trupit të dekoruar, flokëve dhe veshjeve me temë feste. Hapni çantat misterioze të mbetura për të zbuluar surpriza: fund, këpucë, çantë dore, furçë, gjerdan, vathë, lesh boa, aksesorë flokësh, top disko dhe konfeti!

Specifika

Brand
Barbie
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase