Seti i Doktorit SES CREATIVE - Doctor’s case

1.490 Lekë
2.200 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 710 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1490 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 09201

Përshkrimi

Seti me mjetet e Doktorit nga marka e njohur SES eshte nje set i cili do vere ne dukje aftesite e femijeve tuaj, seti do te mund te zhvilloje aftesite e tyre krijuese dhe gjithashtu do ti beje ato me te vendosur per profesionin e tyre ne te ardhme.
Seti eshte i perbere nga: canta mbajtese, 2 shiringa, 1pincete, 2maska mjeku, 1 rulon me fasho, 1 shirit i drejte leukoplast, 4 fasho me ngjitese.
Set cilesor me materiale cilesore qe nuk demtojne shendetin e femijes tuaj!

 

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase