Excavate mine precious stones 3 sets

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 25021

Përshkrimi

Excavate mine precious stones 3 sets
"Zbulo dhe gjej guret e cmuar" eshte nje set mjaft intereant i cili do te argetoje dh evere ne levizje femijet tuaj.
Me kete set mund te beheni nje zbulues i gureve te cmuar shume lehte.
Seti perbehet nga gure te cmuar loder te mbeshtjelle me nje material i cili nuk ndikon ne shendetin e femijes, nga nje cekic dhe nje dalte druri per te zbuluar guret e cmuar loder.

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase