Excavate dinos 3 sets

990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 25022

Përshkrimi

Excavate dinos 3 sets
"Germo per te gjetur dinozauret" Nje set i cili jo vetem do ju argetoje por edhe do nxise inteligjencen e femijeve dhe gjithashtu do ju tregoje prirjet e femijes tuaj per te qene nje arkeolog i sukseshem ne te ardhmen!Seti eshte i perbere nga dinozaur te mbeshtjelle me nje material i cili mund te germohet dhe qe nuk ndikon ne shendetin e femijeve, nje cekic dhe nje dalte per te bere germimin!
Materiale dhe produkt cilesor!

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase