Excavate a T-rex

1.100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 25028

Përshkrimi

Excavate a T-rex
"Germo dhe zbulo nje T-Rex" eshte nje set mjaft interesant i germimit i cili do vere ne levizje femijet.
Seti perbehet nga pjese te skeletit te dinozaurit, te cilat i gjen pasi i germon mund te krijoni formen e plote te dinozaurit!
Produkt cilesor!

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase