SES - Nderto abazhurin - Creative Light Garland

1.290 Lekë
2.200 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 910 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1290 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14924

Përshkrimi

Light garland
Ndriconi dhomen e femijes tuaj dhe ngjyrose ate plot ngjyra.
Me setin ne fjale, me ane te mjeteve qe perbejne setin si: shirit me drita vezulluese ( si ne foto), tullumbaca te vegjel+ fryres tullumbaci( me goje), fije peri me ngjyra te ndryshme, vinovil, shkopinj te drunjte me maje; femija juaj mund te beje dhomen e tij te vezulloje nga dritat me ngjyre.
Pervec se do i argetoje pafund femijet tuaj, ky set do te mund te vere ne levizje mendjen e tyre dhe t'i mesoje ato te krijojne.

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase