SES - Fytyrat ne tollumbace - Balloon faces

790 Lekë
1.400 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 610 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14016

Përshkrimi

Tullumbaca nga marka SES me forma te ndryshme mjaft interesante per te xhvilluar imagjinaten e femijeve.
Femijet mund ti fryjne, te krijojne forma te ndryshme personazhesh dhe me pas ti vendosin aksesore te tjere si: syte buzet etj...

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase