Plasteline Play Dough- Forma Akullore

1.190 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1190 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 00444

Përshkrimi

Plasteline cilesore e markes SES me format e luleve dhe te fluturave.
Mund te formoni format e akulloreve lehtesisht ne ngjyra te ndryshme. Nje loje mjaft interesante per femije te moshes 3-6 vjec.
Plastelina eshte e sigurt per tu perdorur nga femijet pasi eshte e prodhuar me material cilesor pa gluten dhe me shume kripe, cka e ben te pangrenshme ng ana e femijeve.
Plastikat me forma do te ndihmojne ne berjen e formave sa me lehtesisht.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase