1.690 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1690 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14976

Përshkrimi

Paint your own tea set
"Ngjyros setin tend te filxhaneve"
Seti eshte i perbere nga filxhane qeramike ne ngjyre te bardhe, me bojra me ngjyra te ndryshme dhe penel per te ngjyrosur filxhanet me ngjyrat qe femija juaj deshiron.
Ky set jo vetem qe do argetoje femijet tuaj por edh edo i ndihmoje ato te krijojne vete dizajnet qe duan dhe me pas te luajne lojra te ndryshme.
Produkt cilesor!

 

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase