1.090 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1090 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14419

Përshkrimi

My first work of art/ puna ime e pare ne art,
Eshte nje set mjaft interesant per te prezantuar femijet me artin dhe me pikturen.
Ne set perfshihen figura te cilat jane me vija te ndara ne forma te ndryshme.
E vetmja gje qe duhet te beni eshte qe te ngjyrosni doren me boje me ngjyra te ndyshme dhe t'a vendosni mbi format me vija me ndarje.
Ky set i pershtatet me se miri  femijeve te vegjel te cilet e kane per here te pare kontaktin me letren dhe bojrat.
Ndiqni videon e meposhtme per em shume:

https://youtu.be/YgB988bwzXE

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase