My First - Clay with tools 3x90gr

1.100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14432

Përshkrimi

Clay with tools 3x90gr/ Plasteline me mjete 3x90gr
Nje set nga marka e njohur SES e cila do te mund te zhvilloje imagjinaten e femijeve tuaj.
Produkt ergonomik, i sigurt, pa kimikate dhe antialergjik.
Seti permban plasteline ne 3 ngjyra te ndryshme, nje cekic druri dhe nje rul druri.

 

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase